Щорічно, підтримавши ініціативу молодіжних об'єднань і організацій, в останню неділю червня Україна відзначає День молоді.

День молоді – це справжнє свято творчості й натхнення, енергії і запалу, пізнання і самоствердження. Адже юність – це час пошуків, відкриттів, реалізації найсміливіших планів.

Цьогоріч студенство ПДАТУ вирішило відпочити активно та спортивно. Саме тому актив Студентського парламенту та профкому провів незабутнє свято на пляжнй вечірці у басейнах Beach Club «Patyson» (свято відбулося за дотриманням усіх санітарних вимог). В рамках заходу наші студенти взяли участь у турнірі з водного волейболу та у конкурсах і, навіть, перемогли у двох з них.

Хлопці та дівчата охоче поділилися приємними враженнями, адже такого шаленого заряду позитивних емоцій бракувало протягом карантину. Живе спілкування, спільне дозвілля, труднощі, які доводилося долати упродовж дня, взаємопідтримка один одного – все це заряджає неймовірною енергією!

Парламент дякує за підтримку ректорату та профкому та бажає всім студентам успішної здачі сесії, завзяття, радості, невичерпної творчої енергії та натхнення! Щастя, злагоди, любові! Відчуття повноти і неповторності життя!

За інформацією ППО співробітників тастудентів ПДАТУ