15 вересня Подільський державний аграрно-технічний університет радо зустрів у своїх стінах нове поповнення студентської сім’ї - першокурсників!

На превеликий жаль, цьогорічна ситуація не дала можливості реалізувати традиційну урочисту посвяту. Проте, усі факультети і навчально-наукові інститути доклали зусиль, щоб студенти першого курсу відчули святковість першого дня у стінах університету. До студентів звернувся ректор Подільського державного аграрно-технічного університету, професор Володимир Івинишин, наголосивши, що на сьогодні безпечні умови навчання є першочерговим завданням для науково-педагогічних працівників, здобувачів вищої освіти, усіх працівників університету. Дотримуючись карантинних вимог ми демонструємо відповідальність перед собою, своїми сім’ями, друзями, членами колективу.

"Попри все, щиро бажаю нашим першокурсникам реалізації мрій, якісної освіти, веселих студентських років, які б запам'яталися цікавими заняттями, новими знайомствами, приємними моментами. Натхнення, мудрих рішень, енергії та позитивного настрою у крокуванні в досягненні омріяної мети. Бережіть себе!" - закликає Володимир Васильович.

Тематичні фотозони, які відображають специфіку кожного структурного підрозділу, зустрічали першокурсників при вході в усіх навчальних корпусах. Декани факультетів та директор навчально-наукового інституту енергетики, куратори груп провели перші зустрічі із студентами, організували для нових здобувачів вищої освіти екскурсії в новообладнані лабораторії та кабінети. Кожен першокурсник отримав спец-випуск газети "Вісник університету" із календарем 2020-2021 навчального року, корисними контактами, картою-схемою студентського містечка ПДАТУ та порадами психолога як здійснити перехід від "перевтомленого одинадцятикласника" до "амбітного студента" і ефективно планувати свій час.

Центр виховної роботи і соціально-культурного розвитку