Український інформаційно-видавничий центр "Галактика" спільно зі Спілкою освітян України завершив щорічну Міжнародну програму "Науковець року 2020", яка здійснюється за підтримки та участі представників Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, Міністерства освіти і науки України, Національної академії наук України, Національної академії медичних наук України, Академії будівництва України, народних депутатів України та інших державних структур та громадських об'єднань.

Проект проводився з метою підтримки наукових і науково-педагогічних працівників, які професійно займаються науковою діяльністю, отримують наукові та науково-технічні результати, сприяють розвитку науки, а також розкриє конкретні досягнення та дасть можливість у рамках проекту відзначити їхні заслуги.

20 листопада 2020 року в м. Києві відбулася церемонія відзначення переможців конкурсу "Наукова еліта України". З вітальними словами до переможців звернулися голова Верховної Ради Д. Разумков та президент НАНУ А. Загородній.

Пишаємося тим, що переможцем в номінації – "Агроекологія" став доктор сільськогосподарських наук, професор, завідувач кафедри екології, карантину і захисту рослин Подільського державного аграрно-технічного університету Бахмат Олег Миколайович.

Олег Бахмат нагороджений орденом "Науковець року 2020" та почесною грамотою голови Української федерації вчених академіка НАНУ В. Семиноженка.

Щиро вітаємо Олега Миколайовича з нагородою та бажаємо наснаги і нових звершень.