Відповідно до плану виховної та профорієнтаційної роботи фахівцями Центру виховної роботи і соціально-культурного розвитку ПДАТУ (Альоною Куземою, Марією Мазуренок, Володимиром Мазуренок, Ростиславом Мазуром, Анастасією Ітомліною-Напорчук) з 25 січня по 08 лютого 2021 року проведено профорієнтаційний онлайн-інформатив "СВІЙДОМИЙ ВИБІР". Учасниками заходу також були Наталья Ільєва – фахівець з профорієнтації Кам`янець-Подільського міського центру зайнятості та Андрій Зеленський – заступник відповідального секретаря приймальної комісії ПДУ (ПДАТУ).

Інформатив організовано з метою надання допомоги випускникам шкіл та коледжів у професійному самовизначенні. Під час заходу розкрито такі теми, як мотиви вибору професії, відповідність професії типу темпераменту й характеру; професійні тенденції сучасності; умови і переваги вступу до ЗВО (на прикладі профорієнтаційних матеріалів ПДАТУ (ПДУ).

На участь у заході зареєструвалося 740 учасників з очікуваннями дізнатися мотиви вибору професії, більше про майбутню професію, відповідність професії певному темпераменту, поглиблено ознайомитися з професійними тенденціями сучасності, дізнатися умови та переваги вступу до конкретного ЗВО (очікування взято із реєстраційних анкет учасників інформативу).

Інформатив носить відкритий характер і є безкоштовним для перегляду на офіційних сторінках ПДАТУ у Фейсбук, Інстаграм та Ютуб-каналі з 25 січня по 08 лютого 2021 року.

Матеріали доступні за посиланнями:

Кожне заняття включало в себе теоретичну (інформаційну частину), доповнену відеоматеріалами та практичну частину (робота над завданнями).

Сподіваємося, інформація стала корисною для випускників шкіл та коледжів.

Директор центру виховної роботиі

соціально-культурного розвитку А. Кузема