Подільський державний аграрно-технічний університет з 22 березня по 16 квітня перейшов на дистанційну форму навчання.

Наказом від 19 березня 2021 року "Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 в університеті" здобувачів освіти усіх форм навчання ПДАТУ переведено на дистанційну форму здобуття освіти.

Також, заборонено проведення освітніх, культурних та спортивних заходів на території ПДАТУ та відокремлених структурних підрозділів. Обмежено направлення здобувачів освіти та працівників у поїздки по території України, не проводити екскурсійні поїздки. Припинити відрядження працівників, окрім випадків нагальної необхідності.

Провести додаткові профілактичні та дезінфекційні заходи щодо запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Щодо проживання студентів в гуртожитках, у Наказі зазначено: "Комендантам гуртожитків, у зв'язку з неможливістю забезпечити безпечні епідеміологічні умови масового перебування здобувачів освіти в гуртожитках рекомендувати їх тимчасовий виїзд на період з 22 березня до 16 квітня. Забезпечити можливість проживання в гуртожитках сиріт, осіб позбавлених батьківського піклування, здобувачів освіти з тимчасово окупованих територій, "червоних карантинних зон", здобувачів освіти, які проходять практику, іноземних громадян, осіб без громадянства та здобувачів освіти, які поєднують навчання з роботою, відповідно до поданих заяв з максимально можливим дотриманням карантинних обмежень та заходів безпеки".