Бачиш своє майбутнє в науковій сфері, відчуваєш в собі потенціал науковця, впевнений, що твоя дослідницька праця принесе користь суспільству і допоможе тобі самореалізуватися? Тоді тобі до нас.

В Подільському державному аграрно-технічному університеті ти зможеш долучитись до наукової спільноти України та зарубіжжя, пройти стажування в країнах Європи, активно приймати участь в наукових конференціях, семінарах та форумах.

Що від тебе потрібно:

Усвідомити своє бажання до продовження навчання ще на чотири роки в аспірантурі або два роки в докторантурі.

Обрати одну зі спеціальностей аспірантури (для здобуття ступеня доктора філософії):

  • 201 – Агрономія.
  • 073 – Менеджмент.
  • 051 – Економіка.
  • 211 – Ветеринарна медицина.
  • 204 – Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва.
  • 015 – Професійна освіта.

Або обрати одну зі спеціальностей докторантури (для здобуття ступеня доктора наук):

  • 201 – Агрономія.
  • 073 – Менеджмент.
  • 051 – Економіка.

Обрати досвідченого наукового керівника / наукового консультанта, наукові інтереси якого співпадають із твоїми.

Звернутися до відділу аспірантури та докторантури щоб подати наступні документи: Заява в паперовій формі погоджена потенційним науковим керівником / науковим консультантом; Копія документа, що посвідчує особу (паспорт громадянина України у формі книжечки або ID - картки) Копія картки фізичної особи – платника податків; Копія військово-облікового документа, для військовозобов'язаних; Копія та оригінал документа державного зразка про раніше здобутий освітній ступінь (освітньо-кваліфікаційний рівень) із додатком до нього; Копії опублікованих наукових праць чи реферат візований потенційним науковим керівником, який показує обраний науковий напрямок (тільки для здобувачів ступеня доктор філософії); Заповнений власноруч особовий листок з обліку кадрів; Автобіографія; Фото 3х4 – 4 шт.

Для зарахування до докторантури потрібно також надати витяги та рекомендації з засідань кафедри, факультету (інституту) та Вченої ради університету.

Прийом заяв та документів буде здійснюватися в період з 1 по 13 вересня за адресою: м. Кам'янець-Подільський, вул. Шевченка 13, гол. корпус ПДАТУ, 1 поверх, кабінет №6

За довідками та консультаціями можна звертатись у відділ аспірантури, докторантури ПДАТУ

Телефон: +38(03849) 68-3-33.