Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей літнього віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН, а в Україні це також і День ветерана, який відзначається і в Подільському державному аграрно-технічному університеті.

Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.

Надто важливою, на думку ООН, є потреба більш активного використання виробничого і творчого потенціалу тих, кому за 60. Завдяки цьому суспільство дає можливість людям пенсійного віку подолати складну психологічну межу старості, поставитися до неї як до особливого періоду життя, бути корисними і потрібними.

Це люди, найбільше багатство яких ‒ досвід, знання, уміння, мудрість. Нинішні літні люди є носіями класичної культури межі ХХ-ХХІ століть, того часу, в якому понад усе були честь, вихованість, толерантність.

Ректорат, Рада ветеранів університету щиро вітають літніх людей з «Днем ветерана». Від усього серця бажаємо Вам, дорогі ветерани, добра і щастя! Бажаємо всім міцного здоров’я, радості, довголіття та злагоди у Ваших душах. Нехай в цьому стрімкому світі завжди по-особливому світиться родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги й любові. Із святом Вас, дорогі наші ветерани!

З повагою, ректор університету, професор В.В. Іванишин

Голова ради ветеранів, професор А.В. Рудь