Онлайн-видання AgroPortal.ua 16 січня 2018 року нагородило переможців ІІІ Всеукраїнського конкурсу «Краща аграрна практика»

Конкурс було започатковано з метою дізнатися з перших вуст, як студенти уявляють собі виробничу практику, чи допомагають їм у цьому знання, отримані в навчальних закладах, а також з яким багажем вони хочуть повернутися до студентської лави.

У 2017 р. участь у конкурсі взяли понад 100 студентів із різних куточків України. Відтак, через велику кількість надісланих робіт редакція AgroPortal.ua вирішила збільшити число місць у фіналі з 10 до 15. Кращі роботи обирали під час онлайн-голосування на сайті AgroPortal.ua.

Найбільше робіт надіслали студенти Сумського національного аграрного університету та Миколаївського національного аграрного університету (по 11 робіт), Таврійського державного аграрно-технологічного університету та Подільського державного аграрно-технічного університету (по 7 робіт).

У фінал конкурсу від ПДАТУ пройшли Корнійчук Алла та Гайдук Віта, за результатами онлайн-голосування наші студенти зайняли 7 місце Корнійчук Алла та 10 місце Гайдук Віта. Студентам побажаємо не зупинятися на досягнутих результатах і готуватися до наступних конкурсів.