Згідно плану проходження стажування доценти кафедри професійної освіти Ляска О.П. та Прокопова О.П. долучилися до своїх колег – проректора з науково-педагогічної і виховної роботи Гуцола Т.Д., професора Овчарука О.В., заступника декана ІТФ Михайлової Л.М., які розпочали стажування місяцем раніше у Краківському аграрному університеті .

Делегація університету ознайомилася з особливостями професійної підготовки сучасного фахівця. Викладачі ПДАТУ вивчають дидактичний досвід роботи, специфіку наукової, методичної складової, технічне забезпечення, психологічні аспекти роботи у процесі викладання, а також особливості виховної роботи й студентського парламенту Краківського аграрного університету.

Під час зустрічі учасники стажування висловили побажання, щоб така форма роботи мала своє продовження і в майбутньому, оскільки обмін думками та напрацюваннями в нетрадиційному середовищі (а закордонне перебування можна таким вважати) є гарною передумовою для того, щоб підвищувати власний фаховий рівень та запозичувати досвід колег з інших навчальних закладів та закордонних закладів вищої освіти.