Подільський державний аграрно-технічний університет  - це сукупність структурних підрозділів, які і складають матеріально-технічну базу вищого навчального закладу та дають можливість студентам отримувати теоретичні та практичні навики.

Університет об’єднує чорти факультети, які пропонують різнопрофільну освіту:

  • Факультет археології та природокористування, упродовж навчання надає студентам знання у напрямках: рослинництво; селекція та насінництво; садівництво, овочівництво і садово-паркове господарство; землеробство, ґрунтознавство і захист рослинництва; екології і збалансованого природокористування; агрохімія, збалансоване природокористування; агрохімія, хімічні та загальнобіологічні дисципліни; геодезія та землеустрій.
  • Інженерно-технічний факультет об’єднує ряд кафедр, які випускають майбутніх: машиністів в агротехнічному комплексі, трактористів, енергетиків, працівників електротехнічних систем в АПК.
  • Економічний факультет формує економічно-фінансове майбутнє країни - менеджерів. Працівників управління персоналом та адміністрування, податківців, підприємці, торгівців, біржових працівників, банківських працівників, страховиків.
  • Факультет ветеринарної медицини і технологій у тваринництві навчає працівників сфер: ветеринарного акушерства, патології та акушерства, інфекційних та інвазійних хвороб, мікробіологів, виробництва і переробки тваринництва, розведення тварин та технологія кормів.

Кам’янець-Подільський ботанічний сад підпорядковується ПДАТУ та є його структурним підрозділом, який відноситься до природо-заповідного фонду України. Ботанічний сад Кам’янець об’єднав на своїх територіях безліч рідкісних, унікальних видів та зразків рослинної культури, які розмістились на території загальною прощею 17,5 гектарів.

ПДАТУ – це потужна установа, яка об’єднала ряд структур, одна з яких, науково-дослідний інститут круп’яних культур імені О. Алексеєва. Місцеві науковці винайшли, модифікували нові сорти, які пройшли ряд випробувань та використовуються на аграрному ринку.

Навчання в ПДАТУ – міцний фундамент та впевнена перспектива для вдалого майбутнього.

ndikk-logo